Notářská kancelář Mgr. Zdeňka Pláničková

pozadi box1

notářský zápis

 

notářská kancelář dědictví

Dědictví

Ověřování dokumentů notářem

box overovani omo

UPOZORNĚNÍ - PŘEDBĚŽNÉ ŠETŘENÍ V POZŮSTALOSTNÍM ŘÍZENÍ
 
Vzhledem k pandemické situaci v České republice na základě výskytu nového koronaviru SARS-CoV-2 (COVID-19) a souvisejícím nařízením Vlády České republiky byla přijata veškerá opatření, bránící šíření nákazy koronavirem. Jedním z nich je nepochybně nezbytné omezení kontaktu účastníků s pracovníky notářské kanceláře a dalšími osobami. 
 
Z důvodu této výjimečné situace si Vám dovolujeme nabídnout řešit počáteční prošetřovací úkony v pozůstalostním řízení telefonicky, emailem či korespondečně tak, aby se průběh řízení výrazněji nespomalil
 

Formulář předběžného šetření, který Vám byl ve většině případů zaslán poštou, je též elektronicky dostupný v sekci KE STAŽENÍ a to včetně pokynů k jeho vyplnění. Pokud Vám navrhovaný postup vyhovuje, prosím, abyste formulář vyplnili a zaslali na adresu notářské kanceláře (Plzeň, Zbrojnická 229/1, 301 00), případně též elektronicky na e-mailovou adresu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Do formuláře prosím také uveďte Vaše telefonní číslo, abychom Vás mohli co nejjednodušší cestou kontaktovat. V případě dotazů či potřeby sdělit cokoliv, co lze obtížně vyjádřit písemně, kontaktujte prosím notářskou kancelář telefonicky na tel. čísle 377 322 070. Formulář je možné rámcově celý projít s telefonickou asistencí pracovnice notáře. Formulář vyplňte a notářskou kancelář případně kontaktujte vždy, i když zůstavitel(ka) nezanechal(a) žádný či pouze nepatrný majetek.

_________________________________________ 

 

Informace pro návštěvníky notářské kanceláře
Notářské služby budeme až do odvolání zajišťovat především distančně, případně za účasti minimálního počtu osob.  
  
S účinností od 24. března 2020 se vstup do notářské kanceláře umožňuje pro veřejnost pouze s ochranou dýchacích cest a rukou, tzn., že vstup bude umožněn pouze s rouškou, respirátorem, šátkem nebo čímkoli podobným, čím si osoba zakryje svá ústa a nos, a dále s ochrannými rukavicemi či obdobnými rukavicemi,
a to pouze pro osoby jenž v posledních 14-ti dnech nepobývaly v oblastech se zvýšeným výskytem nového koronaviru SARS-CoV-2 (COVID-19), např. rizikové oblasti Francie, Rakousko, Německo, Španělsko, Italie, Čína, Jižní Korea, Irán, Japonsko a ani se vědomě nesetkaly s osobami, které v tomto období a v těchto oblastech pobývaly, nebo s osobami u nichž existuje reálné riziko nákazy koronavirem.
Dále žádáme všechny návštěvníky notářské kanceláře, aby si s sebou vždy přinesli svoje psací potřeby (pokud možno píšící modrou barvou).
Dědice a další osoby předvolané k řízení o pozůstalosti žádáme, aby se k jednání zmocnili mezi   sebou navzájem, tak aby se k řízení vždy dostavil co nejmenší počet osob, k čemuž posíláme plnou moc a tato je i na našich stánkách ke stažení.
Pro objednání prosím nejdříve kontaktujte notářskou kancelář, kde Vám poskytneme bližší informace.
Na notářskou kancelář se můžete obrátit:
Telefonicky: + 420 377 322 070 (v případě potřeby NEODKLADNÝCH úkonů na tel. 602 452 928 nebo 723 399 661)
Emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Datovou schránkou: 85zcbcm
Poštou na adresu: Notářská kancelář Mgr. Zdeňky Pláničkové, Zbrojnická 229/1, 301 00 Plzeň.
Veškeré kontakty viz. Kontakty a Kontaktní osoby
Děkujeme za pochopení této mimořádné situace.
 
__________________________________________
 
Notářská kancelář Mgr. Zdeňky Pláničkové působí v oblasti notářských služeb a právního poradenství od roku 1993 a má tak na tomto poli bohaté zkušenosti.
Zabývá se poskytováním komplexní notářské činnosti. Naše kancelář je rovněž kontaktním místem CZECH POINT.
Nedílnou součástí notářské činnosti je projednávání dědictví v pozici soudního komisaře na základě pověření Okresního soudu Plzeň - město.
 
Tešíme se na Vaší navštěvu a budoucí společnou spolupráci
Kolektiv kanceláře Mgr. Zdeňky Pláničkové